طراحی سایت خبری

اهمیت طراحی سایت خبری به این دلیل می باشد که این سایتها بازدیدکنندگان بسیار زیادی داشته و مرتب نیاز به بروزرسانی دارند، بازدیدکنندگان یک سایت خبری باید بتوانند جدیدترین اخبار را مشاهده نمایند و همچنین مدیر یک سایت خبری باید بتواند بدون هیچ مشکلی سایت را بروزرسانی نمایند.

طراحی سایت خبری

طراحي سايت خبري به دليل اين که سايت هاي خبري از پربازديدترين وب سايت ها هستند از اهميت ويژه اي برخوردار است. اطلاع از جديدترين و آخرين اخبار روز کشور و جهان موضوع با اهميتي است که تاثير مستقيمي در زندگي مردم , تجارت و کسب و کار دارد و از ديرباز همواره مورد توجه مردم بوده است. در اين ميان سايت هاي خبري با گسترش روز افزون اينترنت  در زندگي روزمره مردم شروع به فعاليت نموده اند.
 سايت هاي خبري کم کم جاي روزنامه و ساير منابع خبري را پر کرده اند اگر چه هنوز مجلات و روزنامه ها طرفداران خود را دارند، اما سايت هاي خبري و استفاده از اينترنت در کسب اخبار امروزه بسيار مورد کاربرد است.  طراحي سايت خبري با محتواي مفيد و مناسب از مهم ترين عواملي است که مي تواند باعث جذب مخاطب شود. کاربران با مراجعه به سايت هاي خبري مي توانند اخبار مورد نياز و علاقه خود را در زمينه حوادث , اخبار روز ايران و جهان , خبرهاي ورزشي, اقتصادي, سياسي و ... به دست آورند.
قطعات سايت خبري موفق عمل مي کند که هميشه اخبار سايتش دست اول و به روز شده باشد. به روز رساني اخبار و اطلاعات هر سايت از مهم ترين عوامل موفقيت سايت خبري است.

نشريات , روزنامه ها , مجلات و جرايد مختلف با طراحي سايت خبري مي توانند به خوبي خبرهاي خود را در فضاي مجازي نشر دهند.

نکاتي که در طراحي سايت خبري بايد مورد توجه قرار گيرد شامل چند بخش اساسي و مهم است. اولين نکته در طراحي سايت خبري، طراحي قالب اختصاصي براي سايت است. همچنين سايت هاي خبري بايد به صورت دايناميک و ريسپانسيو طراحي شوند. سايت دايناميک اين امکان را به مديران وب سايتهاي مختلف مي دهند که بتوانند به راحتي و از طريق يک پنل مديريتي بدون هيچ گونه مهارت و تخصص خاصي و ب سايت خود را به روز نمايند. سايت هاي خبري از آن دست وب سايتهايي هستند که به شدت نياز به آپديت و تغييرات مستمر هستند زيرا همانطور که خود مي دانيد ذات خبر به گونه اي است که بايد هر روز به صورت جديد و ناب ارائه شود. ريسپانسيو يا واکنش گرا بودن سايت خبري نيز باعث مي شود که کاربران با هر وسيله الکترونيکي اعم از موبايل, تبلت , لپ تاپ و ... به وب سايت خبري شما مراجعه نمايند. اين کار به بهبود رتبه سايت و افزايش بازديد کنندگان سايت نيز کمک بسياري خواهد کرد.

نکته بعدي در طراحي سايت خبري محتوا سازي مناسب و مفيد براي وب سايت است. سايت هاي خبري ممکن است در زمينه هاي مختلفي اعم از ورزشي , اقتصادي , سياسي و .. فعاليت کنند, توليد محتواي مناسب براي هر وب سايت, نمايش درست و مناسب اخبار و موضوعات , دسته بندي صحيح موضوعات به گونه اي که باعث شلوغي و بي نظمي سايت خبري نباشد از مسائلي است که بايد در طراحي سايت خبري به آن توجه فراوان شود. وب سايت خبري که از لحاظ محتوا و اخبار و اطلاعات غني باشد مسلما بازديد کنندگان زيادي نيز خواهد داشت. سومين و مهم ترين نکته در طراحي سايت خبري ، مسئله سئو و بهينه سازي سايت خبري است. سئو حرفه اي وب سايت هاي خبري آنها را به رتبه هاي اول گوگل و ساير موتورهاي جستجو مي رساند و تعداد بيشماري از کاربران اينترنتي را به سمت اين وب سايت ها جذب مي کند.

امکان درج تصاوير و  ويدئو هاي مربوط به اخبار و حوادث , طراحي سايت چند زبانه و ارائه اخبار و محتوا به زبان هاي مختلف,  امکان به اشتراک گذاري اخبار از طريق شبکه هاي اجتماعي مختلف همچوناينستاگرام , فيسبوک, تلگرام و ساير شبکه هاي اجتماعي, امکان پيگيري مهترين اخبار روز و يا آخرين نرخ قيمت طلا سکه در وب سايت هاي خبري, سرعت لود بالاي سايت خبري , امنيت سايت و ضد هک بودن اطلاعات سايت , در دسترس بودن سايت خبري درهر ساعت از شبانه روز و ... از ديگر امکانات و مزايايي است که در طراحي سايت خبري مورد توجه قرار مي گيرد.

مشاوران بازاريابي اينترنتي جم با کادري مجرب يکي از متخصص ترين شرکت ها در زمينه طراحي سايت خبري و طراحی سایت اعم از طراحي سايت فروشگاهي , طراحي سايت شرکت, طراحي سايت صنعتي و ... مي باشد.