طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل به هتلداران کمک می نماید تا بتوانند به راحتی خود را به سایر گردشگران از مناطق مختلف معرفی نمایند، از طرفی در طراحی سایت هتل می توان با معرفی جاذبه های گردشگری مناطق مختلف گردشگران بسیاری را جذب نمود و در زمینه گردشگری موفق بود

طراحی سایت هتل

طراحی سایت هتل از آن جهت حائز اهمیِت می باشد که امروزه گردشگران از کشورهاي مختلف با مراجعه به سايت هتلها تمايل دارند موقعيت و شرايط مقصد را پيش از اقدام به مسافرت بررسي نمايند و از امکانات , خدمات و هزينه هاي هتل مطلع شوند و براي اقامت خود بهترين هتل را انتخاب نمايند. طراحي سايت هتل بايد به گونه اي باشد که بتواند اين امکانات و خدمات را به بهترين شکل ممکن به گردشگران نشان دهد. سايت هتل ها و مراکز اقامتي مي تواند تاثير مستقيمي در توريسيم و گردشگري داشته باشد.
زيرا وبسايت هتل ها شامل تصاويري از اماکن ديدني و جاذبه هاي توريستي شهري است که هتل در آن قرار دارد. علاوه بر اين طراحي سايت هتل خود يک تبليغات موثر و مفيد در فضاي مجازي است که شما با صرف کمترين هزينه مي توانيد هتل خود را از طريق اينترنت به جهانيان معرفي نماييد.

امکانات و ويژگيهايي که در طراحي سايت هتل بايد رعايت کرد شامل مواردي است که به کارگيري آنها در طراحي سايت مي تواند هتل شما را به خوبي معرفي نمايد و در جذب گردشگران بسيار موثر باشد.
 1. طراحي سايت به صورت چند زبانه از مهم ترين و اصلي ترين گزينه هايي است که در طراحي سايت هتل بايد بدان توجه شود.طراحي سايت چند زبانه براي استفاده گردشگران و مسافران خارجي بسيار مناسب است.
 2.  طراحي انيميشن و گرافيک زيبا و جذاب و استفاده از اسلايدرهايي که بتواند اماکن ديدني و جاذبه هاي گردشگري شهر شما را جلوه گر نمايد
 3. طراحي سايت هتل بايد به صورت طراحي سايت دايناميک باشد تا کنترل آن از طريق پنل مديريتي به راحتي صورت گيرد و هر تغيير يا بروز رساني بدون هيچ گونه مشکل توسط مديريت سايت بدون نياز به تخصص و مهارت خاصي انجام شود.
 4. رعايت فاکتورهاي سئو و بهينه سازي سايت در طراحي سايت هتل و بهينه سازي موتورهاي جستجو باعث مي شود که سايت شما در رتبه هاي اول گوگل حاصل از جستجوي کاربران قرار بگيرد و مي تواند خيل عظيمي از مسافران و گردشگران را به سمت هتل شما هدايت کند.
 5. طراحي صفحه اختصاصي براي معرفي هتل, تاريخچه هتل, افتخارات و امتيازات هتل, امکانات هتل, پرسنل هتل و ...
 6. طراحي يک صفحه اختصاصي براي تماس با هتل , شماره تماس با مديريت , بخش پاسخگويي, فکس , ايميل هتل و ساير امکاناتي که ارتباط با مشتريان را راحت تر مي کند
 7. درج تصاوير  و ويدئو از فضاي هتل , محل هتل, اتاق ها , رستوران , پارکينگ , لابي و بخش هاي مختلف هتل
 8. قيمت هتل , هزينه ها و نرخ ها بايد به روشني بيان شود
 9.  امکان رزرو آنلاين اتاق و پرداخت الکترونيکي هزينه ها
 10.  سيستم نظرسنجي و امتيازدهي به هتل
 11.  اطلاع رساني خوب در مورد جاذبه هاي گردشگري و اماکن ديدني شهر محل احداث هتل
 12.  امکانات دلخواهي که مي تواند در وبسايت هتل لحظ شود شامل  آمار وب سايت, تصوير روز, وضعيت آب و هوا و تاريخ روز
 13. ايجاد فرم نظر سنجي

از ديگر مواردي که بايد در طراحي سايت هتل و به طور کلي در طراحي سايت رعايت شود سرعت بالاي لود شدن سايت ,  امنيت بالاي سايت به صورتي که در مقابل هکرها ضد نفوذ باشد و اطلاعات آن به سرقت نرود,  زيبايي سايت و چيدمان صحيح المان هاي مختلف و ... مي باشد. مشاوران بازاريابي اينترنتي با طراحي وب سايت حرفه اي هتل شما به صورت زيبا و جذاب و نيز آناليز دقيق رقباي شما به دنبال آن است که که مسافران و گردشگران بيشتري را به سمت هتل شما جذب نمايد و از اين طريق به پيشرفت و توسعه صنعت گردشگري نيز کمکي نموده باشد. مسلما مسافراني که به سمت هتل شما جذب مي شوند پس از استفاده از امکانات و خدمات هتل که به خوبي در وبسايت شما شرح داده شده است راغب مي شوند که تا در مسافرتهاي بعدي خود نيز از هتل شما استفاده نمايند.