طراحی سایت خبری و طراحی پورتال خبری برای خبرگزاری های مختلف

طراحی سایت خبری یک تخصص ویژه است. با توجه به اینکه یک سایت خبری سایتی که است که در هر زمینه ای به کاربران اطلاع رسانی می کند از این جهت از پربازدید ترین سایت های اینترنتی محسوب می شود  دقت زیادی در طراحی سایت خبری باید به خرج داده شود.  نیاز جامعه به خبر و خبررسانی و نیز اهمیت اطلاع رسانی به موقع به افراد جامعه و دریافت جدیدترین اخبار از اینترنت اهمیت طراحی سایت خبری را بیشتر می کند.

قطعا با توجه به تعداد کاربران  آنلاین اینترنت در ایران و آمارهای موجود، سایت های خبری در صورتی که طراحی مناسبی داشته باشند و محتوای مفیدی تولید کنند می توانند مخاطب قابل توجهی را به خود جذب نمایند.

  مزیت طراحی سایت خبری برای خبرگزاری ها

شما می توانید یک نشریه یا روزنامه ای با سابقه داشته باشید و یا اینکه تازه صاحب نشریه و یا روزنامه شده اید اما این زیاد مهم نیست. شما می توانید با طراحی سایت خبری و رعایت تمامی نکات ریز و درشت در طراحی سایت خبری به راحتی جزء اولین انتخاب های کاربران در دنیای اطلاعات و نشر اخبار باشید.

امروزه بیشترین چیزی که مردم هر روز به دنبال آن هستند خبرهای جدید در انواع سایت های خبر گزاری است. از طرف دیگر به لطف پیشرفت فناوری، شاهد گسترش طیف اخبار مختلف هستیم و شما در هر زمینه ای که علاقه داشته باشید به راحتی می توانید صاحب یک سایت خبری شوید و به راحتی یک پورتال خبر گزاری را مدیریت نمایید و از آن درآمد زایی کنید.

با گسترش روز افزون سایت های خبری نقش روزنامه ها و اخبار کاغذی بسیار کم رنگ تر از گذشته شده است زیرا با دسترسی آسان به اینترنت کاربران می توانند با تایپ کلمه مورد نظر خود به اخبار و اطلاعات آن دسترسی پیدا کنند. خبرگزاری ها و سایت های خبری مختلفی در فضای مجازی و اینترنت در حال فعالیت هستند اما لازمه حضور در اینترنت طراحی سایت خبری و داشتن یک وب سایت خبری مناسب است. طراحی سایت خبری می تواند در زمینه های مختلفی چون اخبار روز , اخبار ورزشی , سیاسی , اقتصادی و .... باشد.

طراحی سایت خبری با محتوای مفید و ارزشمند و مطالب و اخبار عالی و به روز برای هر خبرگزاری می تواند به کسب و کار خبری رونق بدهد و به راحتی می توان از این پایگاه خبری درآمد زایی داشت.

نکاتی مهم در طراحی سایت خبری

در طراحی سایت خبری رعایت نکات مهمی چون نحوه چیدمان سایت , نحوه نمایش اطلاعات و اخبار به کاربران , سرعت لود سایت , امنیت سایت و نیز مسئله سئو و بهینه سازی سایت اهمیت بالایی دارد.

 چیدمان سایت و چگونگی نمایش اطلاعات در طراحی سایت خبری: نحوه نمایش اطلاعات به کاربران از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است. در واقع بازدیدکننده سایت باید بتواند با کمترین زمان ممکن به اخبار مورد علاقه خود دست پیدا کند و اخبار مرتبط با موضوع  را مطالعه نماید. دستیابی به اطلاعات مورد نظر در کمترین کلیک ممکن اهمیت بالایی دارد همچنین کاربردی بودن چیدمان سایت و سادگی دستیابی به اطلاعات نیز بسیار مهم است.

  سرعت بارگزاری و لود صفحات در طراحی سایت خبری :

همانگونه که گفتیم سایت های خبری از آمار بازدید بالایی برخوردارند بنابراین سرعت لود شدن و بارگزاری صفحات چنین سایت هایی بسیار مهم است. استفاده از ایمن ترین روش ها نیز در طراحی این گونه سایت ها اهمیت زیادی دارد . زبان برنامه نویسی که برای طراحی سایت خبری استفاده می شود در سرعت سایت تاثیر گذار است.

 

مسئله امنیت در طراحی سایت خبری : نکات امنیتی و عدم نفوذ پذیری در طراحی سایت خبری اهمیت بسیار بالایی دارد و رعایت این نکات در این گونه وب سایت ها ضروری است.

اهمیت سئو و بهینه سازی سایت در طراحی سایت خبری

یک  وب سایت اینترنتی حتی اگر بهترین مطالب را از نظر محتوایی داشته باشد، بهترین گرافیک و قالب را داشته باشد و... اما کسی آنها را نبیند هیچ ارزشی نخواهد داشت. مسئله سئو و بهینه سازی سایت در بهتر دیده شدن یک وب سایت خبری از مهم ترین مسائل است که در هنگام طراحی این گونه وب سایت ها باید برای آن اهمیت , وقت و هزینه کافی درر  نظر گرفت.

  بهینه سازی سایت های خبری

با توجه به اطلاعات موجود در آنها و بالا بردن ترافیک این سایت ها  بهتر است به طور کامل انجام  شود. بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو اصلی است که هرگز نباید فراموش شود و هر شرکتی که طراحی سایت خبری را انجام می دهد باید در زمینه سئو و بهینه سازی آن نیز تخصص و دانش کافی داشته باشد .

  بهینه سازی برای موبایل:

بیشتر کاربران در حال حاضر از طریق ابزارهایی همچون موبایل و تبلت برای دستیابی به اطلاعات مورد نیاز خود به اینترنت متصل می شوند. و روز به روز کاربرانی که از موبایل و تبلت ها  استفاده میکنند در حال افزایش است. بنابراین سرعت لود مناسب صفحات در موبایل و تلفن های هوشمند اهمیت بسیار بالایی دارد. وب سایت های خبری موفق در حال حاضر به دنبال لود شدن صفحات خود در تلفن های هوشمند نیز هستند و به این موضوع نیز اهمیت خاصی می دهند.

  محتوای عالی در طراحی سایت خبری اطلاع رسانی  , ارائه اخبار و تولید محتوا با فرمت های گوناگون :

در وب سایت های خبری می توان علاوه بر ارائه اطلاعات به صورت تولید محتوای متنی از عکس , فیلم و صدا نیز استفاده کرد این کار جذابیت سایت خبری را دو چندان می کند و باعث افزایش بازدید کننده و در نتیجه افزایش رنک سایت خواهد شد. امکان قرار دادن و استفاده از اطلاعات به صورت چند رسانه ای نکته ای است که در هنگام طراحی سایت خبری باید لحاظ شود.

برای داشتن محتوای بهتر و دسترسی آسان تر در طراحی سایت خبری می توانید صفحاتی اختصاصی داشته باشید.

۱- دسته بندی سرویس های خبری ۲- اخبار فوری, ویژه, روز ۳- نشریات و روزنامه های داخلی و خارجی ۴- نقد رسانه های داخلی و خارجی ۵- آرشیو ۶- اخبار چند رسانه ای ۷- نظرات کاربران و امتیازدهی ۸- نرخ سکه, ارز و طلا ۹- خبرهای برگزیده و آخرین اخبار

گروه مشاوران بازاریابی اینترنتی جم در زمینه طراحی سایت خبری تخصص دارد و آماده است تا در طراحی سایت خبری مورد نیاز شما با شما همکاری نماید. کلیه نکات ذکر شده و مهم در طراحی سایت خبری در این تیم تخصصی رعایت می شود.