تسخیر گوگل

با طرح تسخیر گوگل و تبلیغات اینترنتی شما می توانید نامحدود صفحه در اینترنتی داشته باشید و این کار می تواند علاوه بر افزایش اعتبار برند شما در اینترنت به افزایش فروش محصولات و خدمات شما نیز کمک بسیار شایانی نماید. طرح تسخیر گوگل راهکاری مفید،کم هزینه و بسیار سودمند در زمینه بازاریابی اینترنتی می باشد

تسخیر گوگل و تبلیغات اینترنتی

تسخير گوگل و تبلیغات اینترنتی يعني ورود وبسايت شما به صفحه اول گوگل در جستجويي که توسط کاربران اينترنت از کلمات کليدي مرتبط با کسب و کار و فعاليت شما انجام مي گيرد. نتايج حاصل از جستجوي کلمات کليدي شما کاربران را به وبسايت شما هدايت مي کند و با اين کار کاربران نيازمند به محصولات يا خدمات شما را به مشتريان دائمي شما تبديل مي کند. کاربران به دنبال محصول يا خدمتي خاص کلمات را جستجو مي کنند وقتي که وبسايت شما در زمره پنج نتيجه اول صفحه اول گوگل يافت شود مي تواند تاثير بسيار زيادي در جذب مخاطب و تبديل آن به مشتري داشته باشد زيرا که اکثر کاربران به نتايجي که در صدر صفحه اول گوگل قرار دارند بيشتر اعتماد مي کنند و کمتر به سراع نتايجي مي روند که در پايين صفحه اول يا صفحات ديگر گوگل قرار دارند.

اگر مي خواهيد سيل بي شماري از کاربران مشتاق محصولات و يا خدمات خود را به سمت وبسايت خود سوق دهيد و اين مشتريان بالقوه را به مشتريان بالفعل تبديل نماييد و از اين راه کسب و کار خود را رونق بخشيد و ميزان فروش خود را بالا ببريد حتي به صادرات محصولات از طريق اينترنت نيز بينديشيد کافيست طرح تسخير گوگل را به خوبي انجام دهيد. البته بايد در اين کار از شرکت هاي متخصص و با تجربه استفاده نماييد.

چرا تسخير گوگل مهم است؟

گوگل پر بازديدترين سايت دنياست همه ما در جستجوي سوالات يا تحقيقات مان به سراغ گوگل مي رويم . اين وبسايت در عرصه جستجو تحت وب در رتبه اول جهان قرار دارد علاوه بر اين جستجوي با تلفن همراه و ديگر وسايل الکترونيکي نيز در تسخير خود دارد. تسخير محبوب ترين موتور جستجوي جهان رمز موفقيت در کسب و کار و افزايش فروش محصولات و خدمات است.

البته گوگل رقباي ديگري همچون ياهو , Yandex و Baidu حضور دارند.
بنابراين تسخير گوگل و حضور در اولين نتايج در صفحه اول گوگل تاثير بسيار زيادي در ارتقاي سطح فروش محصولات يا خدمات شما خواهد داشت و از اين طريق به برندينگ نام تجاري شما نيز کمک خواهد کرد.
در اين طرح بسيار موثر شما مي توانيد به تعداد نامحدود صفحه در اينترنت داشته باشيد. و برند و نام تجاري خود را در اينترنت داراري اعتبار و شهرت نماييد.
طرح تسخير گوگل يک راهکار مفيد و کم هزينه در برندينگ اينترنتي و بازاريابي اينترنتي است که بازدهي و تاثيرگذاري بسيار بالايي دارد. طرح تسخير گوگل براي اولين بار توسط مشاوران بازاريابي اينترنتي جم ارائه شده است و به شما کمک مي کند تا در تمامي کلمات کليدي مرتبط با کسب و کارتان در رتبه هاي اول گوگل و ساير موتورهاي جستجو قرار بگيريد.
براي تسخير گوگل چه بايد کرد؟
براي اينکه گوگل را در چنگ بگيريد و در تمام کلمات کليدي تان رتبه اول را در گوگل به دست آوريد و در بالاي فهرست گوگل قرار بگيريد، مراحل زير را بايد انجام دهيد
طراحي حرفه اي وب سايت با کد نويسي سئو شده سازگار با انواع وسايل الکترونيکي از جمله موبايل
سئو و بهينه سازي سايت
بهينه سازي سايت در موتور جستجوي گوگل
آناليز کلمات کليدي
بازاريابي محتوايي و درج محتواي آپديت شده در وبسايت
بازاريابي موتورهاي جستجوگر
برندينگ اينترنتي و برندسازي در اينترنت
بازاريابي اينترنتي گسترده و معرفي محصولات و خدمات شما در اينترنت
تبليغات اينترنتي موثر با بازدهي بالا و با حداقل هزينه در وبسايت ها و رسانه هاي پربازديد
بازاريابي شبکه هاي اجتماعي و بهينه سازي سايت در شبکه هاي اجتماعي اعم از فيسبوک, توييتر , تلگرام , لينکدين , گوگل پلاس و ساير شبکه هاي اجتماعي
بلاگ سازي و ساخت انواع وبلاگ در کنار وبسايت اصلي
تبادل لينک و بک لينک
و در پايان کسب رتبه اول گوگل
مزاياي طرح تسخير گوگل
به جاي داشتن يک سايت، در 100 سايت 100 صفحه داريد
بهينه سازي موتورهاي جستجو براي وبسايت شما
حضور در صفحه اول گوگل و در صدر نتايج جستجو
هزينه کم اما موثر و پربازده در افزايش رنک وبسايت شما
جذب مشتري از طريق طرح تسخير گوگل بدون هيچ گونه محدوديت زماني و مکاني و با صرف هزينه اي بسيار اندک در گروه جم انجام مي گيرد