ساخت QR کد

QRکد مخفف عبارت Quick Response Code است که به شکل مربعی می باشد. کد QRراهی سریعع برای دسترسی به محتوا از طریق سامانه گوشی های هوشمند است. این برنامه به کاربران اجازه می دهد با عکس برداری از کد مورد نظر و تبدیل آن به اطلاعات معنی دار به تحلیل محتوای رمزنگاری شده در آن بپردازند.

ثبت نشانی روی گوگل مپ

نقشه گوگل امروزه بعنوان نقشه اصلی درنسل جدید وسائل ارتباطی شناخته می شود. با استفاده از نقشه گوگل میتوان به نزدیکترین مکان مورد نیاز دسترسی پیدا کرد. نقشه گوگل می تواند بهترین راهنما برای مسافرین و یافتن موقعیت جغرافیایی شما باشد.

ارسال ایمیل تبلیغاتی

نوعي از بازاريابي اينترنتي است که در آن از ايميل به عنوان وسيله اي براي برقراري ارتباط با مشتريان و ارسال پيام به مخاطبان استفاده ميشود. از طريق ايميل مارکتينگ مي توان کالا يا خدمات خود را به کاربران و مشترياني که به اين محصولات يا خدمات نياز دارند معرفي نمود و از اين طريق به افزایش فروش محصولات و رونق کسب و کار کمک نمود و برند و نام تجاري خود را به يک نام تجاري شناخته شده تبديل نمود و از اين طريق اعتبار لازم را کسب نمود.

مشاوره جهت طراحی وبسایت شما

یکی از مزایای طراحی وب سایت را می توان اطلاع رسانی دانست، یک مرجع اطلاعاتی با هزینه ای بسیار پایین که می تواند بدون محدودیت مرزی و زمانی محصولات و خدمات شما را به صورت 24 ساعته به مشتریان شما معرفی نماید.
برای تصمیم گیری هرچه بهتر در ارتباط با وب سایت شما ما در گروه مشاوران بازاریابی اینترنتی جَم در خدمت شما عزیزان می باشیم

تقاضای سرویس رایگان

گروه مشاوران بازاریابی اینترنتی جم، در راستای خدمتگذاری به کاربران خود اقدام به ارائه خدمات رایگانی نموده که توضیحات آنرا به تفصیل در این صفحه مشاهده می فرمایید. شما می توانید هریک از سرویس های یادشده را از طریق فرم مربوطه سفارش دهید تا گروه جم در اسرع وقت نسبت به اجرای سفارش شما اقدامات لازم را بعمل آورد.
لطفاً در نظر داشته باشید که هر کاربر تنها مجاز به سفارش یکی از خدمات قابل ارائه می باشد. لذا، در صورتیکه تمایل به سفارش خدمات بیشتری دارید، لطفاً با ما تماس گرفته و درخواست خود را مطرح فرمایید.
جهت سفارش سرویس مورد نظر خود از طریق لینک زیر به فرم مربوطه مراجعه فرموده و آنرا با اطلاعات صحیح پر و ارسال فرمایید.

فرم سفارش خدمات رایگان