چت جی پی تی

ساخت اکانت چت جی پی تی در ایران

اگر به دنبال آموزش ساخت اکانت چت جی پی تی در ایران هستید در ادامه این مطلب از وب سایت مشاوران بازاریابی اینترنتی جَم با ما همراه باشید. برای آموزش ساخت اکانت چت جی پی تی (ChatGPT) در ایران باید طبق مراحلی که در ادامه این مطلب به آنها اشاره شده، پیش بروید. شما می‌توانید حتی چندین حساب را تنها در چند دقیقه و با مراحل بسیار ساده ایجاد نمایید. بنابراین تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید تا آموزش ساخت اکانت ChatGPT، ثبت نام و ورود به چت جی پی تی را آموزش ببینید.

آموزش ساخت اکانت چت جی پی تی (ChatGPT) در ایران

مراحل ساخت اکانت چت جی پی تی در تمام نقاط دنیا بسیار ساده است و برای این کار باید به وب سایت Open AI بروید و سپس گزینه SignUp را انتخاب نمایید. ایمیل و رمز عبور خود را برای ساخت اکانت ChatGPT اضافه کنید و سپس ایمیل خود را تایید کرده و بعد از آن باید اطلاعات شخصی خود را وارد کنید و شماره تلفن خود را تایید نمایید. سپس حساب شما آماده استفاده است. اما آموزش ساخت اکانت ChatGPT، ثبت نام و ورود به چت جی پی تی برای کاربران ایرانی کمی متفاوت‌تر خواهد بود و نیاز است مراحل بیشتری طی شود تا موفق به ایجاد یک حساب کاربری و استفاده از امکانات فوق العاده ارزشمند ChatGPT شوند. برای این کار باید طبق مراحل زیر پیش بروید:

برای ساخت اکانت چت جی پی تی وارد صفحه چت جی پی تی شوید

چت جی پی تی توسط گروه Open AI توسعه یافته است و می‌توانید از طریق وب سایت رسمی این شرکت به آن دسترسی پیدا کنید. البته بهتر است در ایران برای ساخت اکانت چت جی پی تی ابزاری برای تغییر آی پی وارد کنید. البته بدون این ابزار هم می‌توان سایت را باز کرد اما کندتر می‌شود و برخی کارها به درستی انجام نمی‌شود. بنابراین ابتدا IP خود را تغییر دهید و سپس OpenAI را در مرورگر خود باز کنید.

اولین سایت در لیست نتایج، سایت OpenAI است که بر روی آن کلیک کنید و صفحه جدید را به پایین اسکرول کنید تا به انتهای صفحه برسید. روی پیوند چت جی پی تی کلیک کرده تا به سایت این دستگاه در این بخش و در گروه نمایش داده شده هدایت شوید. راه ساده‌تر این است که در صفحه نتایج سرچ مرورگر خود مستقیما روی لینک چت جی پی تی کلیک کنید.

تایید ایمیل برای  Creat ChatGPT Account in Iran ساخت اکانت چت جی پی تی در ایران

در بالای صفحه دکمه Test ChatGPT را فشار دهید. به صفحه جدیدی هدایت می‌شوید که از شما می‌پرسد چه کاری می‌خواهید انجام دهید و برای شروع مراحل ثبت نام باید بر روی دکمه ورود کلیک نمایید. این مرحله ممکن است کمی طول بکشد. چت جی پی تی مرورگر شما را بررسی کرده و از شما می‌خواهد که تایید کنید که یک ربات نیستید. سپس به صفحه‌ای با دو کادر خالی هدایت می‌شوید تا آدرس ایمیل و رمز عبور خود را وارد نمایید. آدرس ایمیل خود را با یک رمز عبور قوی و مطمئن وارد کنید و روی Continue کلیک کنید.

توجه داشته باشید که در این مرحله باید یک تغییر دهنده IP قدرتمند و معتبر فعال باشد. پس از وارد کردن اطلاعات مربوطه ChatGPT از شما می‌خواهد که ایمیل خود را تایید کنید و بدین ترتیب باید آدرس ایمیل خود را با یک تغییر دهنده آدرس IP فعال وارد کرده و پیام  چت جی پی تی را باز کنید و روی دکمه تایید آدرس ایمیل کلیک نمایید. ممکن است در این مرحله با خطا مواجه شوید و فرآیند اعتبارسنجی به درستی انجام نشود. برای جلوگیری از بروز مشکل می‌توانید چندین ابزار مختلف تغییر IP را امتحان کنید یا دستگاه خود را تغییر دهید. در برخی موارد وجود یک برنامه یا برنامه خاص می‌تواند باعث بروز این مشکل شود. در این صورت می‌توانید افزونه‌های مرورگر خود را یکی یکی غیرفعال کنید و فرآیند احراز هویت را دوباره امتحان کنید.

ساخت اکانت ChatGPT  و Open AI از طریق شماره مجازی

جهت ساخت اکانت چت جی پی تی بعد از تایید ایمیل به صفحه‌ای هدایت خواهید شد که نام و نام خانوادگی شما را می‌خواهد. این قسمت را با اطلاعات مناسب پر کنید و در مرحله بعد از شما خواسته می‌شود که شماره‌ای را وارد کرده و سپس کدی که برای آن شماره ارسال شده است را وارد کنید. اما با شماره‌های ایرانی نمی‌توانید این مرحله را دور بزنید و اکثر شماره‌های مجازی نیز توسط این ابزار شناسایی می‌شوند. اما خوشبختانه هنوز راه حلی برای حل این مشکل وجود دارد و می‌توانید یک شماره ویژه برای خدمات OpenAI خریداری کنید که کار شما را شروع می‌کند و به شما این امکان را می‌دهد که به راحتی از چت جی پی تی در ایران استفاده کنید.

دریافت شماره مجازی برای آموزش کامل چت جی پی تی و نحوه ثبت نام در ایران

برای ساخت اکانت چت جی پی تی و دریافت شماره مجازی وارد سایت NumberLand شوید و در گوشه بالا سمت چپ سایت بر روی گزینه ثبت نام بزنید و اطلاعات را وارد کنید و یک حساب کاربری برای خود بسازید. پس از ورود به اکانت در سمت راست صفحه این سایت فهرستی از ابزارهای مختلف را خواهید دید. روی گزینه OpenAI کلیک کنید. فهرستی از شماره‌های مجازی کشورهای مختلف نشان داده می‌شود که برای استفاده در ابزار چت جی پی تی نیز مناسب هستند.

یکی از آنها را انتخاب و خریداری کنید. با کلیک بر روی خرید شماره برای چت جی پی تی در مقابل کشور مورد نظر کادری برای خرید باز می‌شود و روی دکمه پرداخت آنلاین کلیک کنید تا به صفحه خرید آنلاین بروید. مشخصات کارت بانکی خود را وارد کرده بر روی گزینه خرید کلیک نمایید. پس از تکمیل فرآیند به صفحه NumberLand باز خواهید گشت و کشور مورد نظر را از لیست کشورها انتخاب کنید و شماره را در کادر مربوطه قرار دهید. در نهایت دکمه ارسال کد را فشار داده تا کد برای شما ارسال شود.

نحوه ساخت شماره مجازی برای چت جی پی تی

جهت ساخت شماره مجازی و اکانت چت جی پی تی در ایران کد تایید شماره را وارد کنید و وارد حساب کاربری خود شوید. قدم بعدی بازدید مجدد از NumberLand است. کد ارسال شده از چت جی پی تی در صفحه حساب شما نمایش داده می‌شود. البته این روند ممکن است کمی طول بکشد. پس از دریافت کد آن را در کادر مربوطه در صفحه ChatGPT کپی کنید. پس از انجام تمام این کارها وارد حساب کاربری خود خواهید شد. برای ورود مجدد روی گزینه Sign Up در صفحه اصلی GPT Chat کلیک کنید و ایمیل و رمز عبور خود را وارد کنید. اکنون که وارد حساب کاربری خود شدید می‌توانید از این ربات پرس و جو کرده و هرگونه اطلاعاتی را از او بخواهید.

مشکلات رایج برای ساخت اکانت در ربات چت جی پی تی

در ادامه به دو نمونه از متداول‌ترین خطاهایی که کاربران ایرانی در زمان ثبت نام در چت جی پی تی با آن مواجه می‌شوند را به شما معرفی خواهیم کرد:

خطای Limited Capacity در زمان ساخت اکانت چت جی پی تی در ایران

با استفاده از ترفندهایی که در اینترنت درباره استفاده و ساخت اکانت چت بات در ایران وجود دارد، شما یک شماره مجازی و یک vpn قوی دریافت کنید و تمامی قوانین و مقررات سایت را انجام دهید اما با خطای Limited Capacity ممکن است در زمان ساخت اکانت چت جی پی تی مواجه شوید. این خطا به این معنی است که ربات با درخواست‌های زیادی مشغول است و باید در صف برای درخواست‌ها منتظر بماند. در واقع چون IP شما نامعتبر است ربات ترجیح می‌دهد به جای شما به دیگران سرویس دهد. بسیاری از افراد توصیه می‌کنند در این موارد فیلتر DNS خود را تغییر دهید.

خطای Too Many Request در زمان ثبت نام و استفاده از چت بات ChatGPT با شماره مجازی

در زمان ساخت اکانت چت جی پی تی اگر با این خطا و خطاهای مشابه مواجه شدید معمولا بهتر است کوکی‌های مرورگر خود را پاک کنید اما حتی ممکن است این راه حل جوابگو نباشد.

ساخت اکانت چت جی پی تی بدون شماره مجازی و بدون فیلتر شکن و رایگان

در ادامه این مطلب به ساخت اکانت بدون شماره مجازی و بدون پرداخت هزینه اشاره کرده‌ایم تا با خطاها روبرو نشوید:

در ابتدا باید وارد سایت poe.com شوید  و سپس شماره خود را وارد کنید. بعد از تایید شماره وارد صفحه گفتگو با ربات خواهید شد.

بازگشت به لیست

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *